• Toptan ve Parekende ye El Örgüsü Banyo Lifi ve Patik İmalatı

  Çeyizcilere, Tuhafiyelere, Ev tekstili Toptancılarına; El Örgüsü Banyo Lifi ve Patik ve Makina Örgüsü Patik üretimi..

  Modeller
 • İşletmelere Özel Banyo Lifi İmalatı

  Turistik Otellere, Saunalara, Spalara, Türk Hamamlarına işletmeye özel kullan at veya hediyelik banyo lifi imalatı...

  Modeller
 • Parekende ye El Örgüsü Banyo Lifi ve Patik İmalatı

  Çeyiz hazırlayan genç kızlarımıza ,Ev hanımlarımıza Parekende Banyo Lifi Patik Satışları...

  Modeller

Toptan ve Parekende El Örgüsü Çeyizlik Patik Üreticileri...

El Örgüsü Patik, Çetik Model ve Örnekleri...

Model: baget çiçekli patik Model: baget mektup patik Model: baget çiçekli patik Model: baget çiçekli patik Model: zigzaglı patik Model: baget mektup patik 2
Model: zigzaglı patik 2 Model: düz patik Model: baget boncuklu patik Model: baget çiçek patik 1 Model: baget çiçek patik 2 Model: baget çiçek patik 3

Çeyizlik Banyo Lifi ve Patik Örnekleri

   Genelde çeyizler için tercih edilen modellerdir. Çeyizci ve Tuhafiyelerin rabet gösterdiği lif modelleridir. Bu modeller arasında Gelin Damat lif modeli, Çiçekli desen, Uğur böceği, Kalpli desen, Çiv civ vb. özel örneklerdir. Sipariş üzerine istenilen adet kadar üretim yapılır genelde stoğu az olan ürünlerdir.

Toptancılara Üretilen Banyo Lifi ve Patik

   Çeyizciler ve Tuahafiyelerin tercih ettiği modellerdir. Çeyiz düzen genç kızlarımızın olmazsa olmaz modelleridir. Bu lif modlleri arasında Uzun lif örneği, Eldiven Lif örneği, Çilek Lif Örneği en çok giden ve aranılan Örneklerdir.Toptan ve Parekende Lif ücretleri için fiyat isteyiniz..

Otel ve Splara Özel Üretim Lif modelleri

   Akdeniz ve Karadeniz bölgesinde oteller ve spların tercih ettiği modellerdir. Bu modeller işletmenin isteği üzerine istediği renkde ve modelde üretilmektedir. Genelde tercih edilen modeller Düz beyaz renk kare ve Uzun Lif modelidir. Otellerinde otantik ve yöresel kültürü yansıtmak isteyen işletmelerin tercih ettiği modellerdir.

Keçi Kılı Banyo Lifleri ve Hamam Malzemeleri

   %100 El örgüsü üretim olan banyo liflerimmiz ve patiklerimiz, sipariş verildikten sonra 2 gün içerisinde kargo ile adrese teslim edilmektedir. Bu süre İstanbul içi için 1 gündür. Stok da olmayan ve özel ürünler için ise üretim sürecine göre bu süre uzamaktadır. Hamam tası, peştamal ve havlu seçeneklerimiz de mevcuttur.

 

El Örgüsü Banyo Lifi ve Patik & Makina Örgüsü Patik Üretim Süreci ve Modelleri.

% 100 El Örgüsü çeyizlerin vaz geçilmez parçası patik ve çetik modellerimiz her birisi el emeği göz nuru patiklerimiz çeyizlerinize bambaşka bir zenginlik katacaktır. Ayaklarınızı sıcak tutan kış aylarında vaz geçilmez parçanız patikler. İsterseniz isteğe bağlı atalarımızdan yadigar koyun yününden çoraplarda örüyoruz siz isteyin biz örelim

Yüzlerce patik yüzlerce çetik örneği bizde. İster toptan isterse perakende el örgüsü patik mi arıyorsunuz bizi arayınız ve fiyat isteyiniz.

 
Önerilen Şirketler: Ev Temizliği, Gündelikçi Bayan, Boya Badana, Sıhhi tesisat, İnşaat Taahüt bakım ve Onarım Şirketi