• Toptan ve Parekende ye El Örgüsü Banyo Lifi ve Patik İmalatı

  Çeyizcilere, Tuhafiyelere, Ev tekstili Toptancılarına; El Örgüsü Banyo Lifi ve Patik ve Makina Örgüsü Patik üretimi..

  Modeller
 • İşletmelere Özel Banyo Lifi İmalatı

  Turistik Otellere, Saunalara, Spalara, Türk Hamamlarına işletmeye özel kullan at veya hediyelik banyo lifi imalatı...

  Modeller
 • Parekende ye El Örgüsü Banyo Lifi ve Patik İmalatı

  Çeyiz hazırlayan genç kızlarımıza ,Ev hanımlarımıza Parekende Banyo Lifi Patik Satışları...

  Modeller

Satış pazarlama

Özel Siparişleriniz için bizimle iletişime geçiniz

Çeyizlik Banyo Lifi ve Patik Örnekleri

   Genelde çeyizler için tercih edilen modellerdir. Çeyizci ve Tuhafiyelerin rabet gösterdiği lif modelleridir. Bu modeller arasında Gelin Damat lif modeli, Çiçekli desen, Uğur böceği, Kalpli desen, Çiv civ vb. özel örneklerdir. Sipariş üzerine istenilen adet kadar üretim yapılır genelde stoğu az olan ürünlerdir.

Toptancılara Üretilen Banyo Lifi ve Patik

   Çeyizciler ve Tuahafiyelerin tercih ettiği modellerdir. Çeyiz düzen genç kızlarımızın olmazsa olmaz modelleridir. Bu lif modlleri arasında Uzun lif örneği, Eldiven Lif örneği, Çilek Lif Örneği en çok giden ve aranılan Örneklerdir.Toptan ve Parekende Lif ücretleri için fiyat isteyiniz..

Otel ve Splara Özel Üretim Lif modelleri

   Akdeniz ve Karadeniz bölgesinde oteller ve spların tercih ettiği modellerdir. Bu modeller işletmenin isteği üzerine istediği renkde ve modelde üretilmektedir. Genelde tercih edilen modeller Düz beyaz renk kare ve Uzun Lif modelidir. Otellerinde otantik ve yöresel kültürü yansıtmak isteyen işletmelerin tercih ettiği modellerdir.

Keçi Kılı Banyo Lifleri ve Hamam Malzemeleri

   %100 El örgüsü üretim olan banyo liflerimmiz ve patiklerimiz, sipariş verildikten sonra 2 gün içerisinde kargo ile adrese teslim edilmektedir. Bu süre İstanbul içi için 1 gündür. Stok da olmayan ve özel ürünler için ise üretim sürecine göre bu süre uzamaktadır. Hamam tası, peştamal ce havlu seçeneklerimiz de mevcuttur.

 

El Örgüsü Banyo Lifi ve Patik & Makina Örgüsü Patik Üretim Süreci ve Modelleri.

Etiketler: Banyo Lifi Toptancıları ; Patik Toptancıları Toptan el örgüsü banyolifi imalatı ve Toptan el örgüsü patik ve Makina örgüsü patik örücüleri arıyorsanız doğu adresdesiniz. Toptan el örgüsü panyo lifi imalatçıları ve iletişim bilgilerini burda bulabilirsiniz. Arayın modellerinizi seçin yüzlerce banyo lifi, patik, keçi kılı kese ve hamam malzemeklerinden istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. İstanbul içine 1 günde istanbul dışana 2 günde adresinize teslim edilsin. (Özel siparişlerin üretimi bu güne ilave edilir) Ev kadınlarına iş verilir; Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev kadınlarının buluştuğu nokta arayın görüşelim.

El örgüsü banyo lifi ve patiklerimizin örgüsünde ; Opal kristal, Ören Bayan ve Kartopu gibi önde gelen ip üreticisi firmaların %100 akrelik ve kansorejen madde ihtiva etmeyen ipleri kullanılmaktadır.

 
Önerilen Şirketler: Ev Temizliği, Gündelikçi Bayan, Boya Badana, Sıhhi tesisat, İnşaat Taahüt bakım ve Onarım Şirketi